Ploegindeling 19-20

Beste clubleden.  Door de competitiehervorming heeft het wat langer geduurd dan normaal om de ploegindeling te kunnen vervolledigen. Het is ons toch gelukt om iedereen in de juiste ploeg te kunnen plaatsen. 

Heb je vragen/opmerkingen mbt deze indeling dan kan je terecht bij iemand van het sportief comité of iemand van het bestuur.

SENIORS HEREN A

COACH

MEIRE Jules

ASSISTENT-COACH

VAN HAVER Jordy

SPELERS

AERTSSEN Christof
BOGAERT Benjamin
DE MAESSCHALCK Beau
DHONDT Thomas
KOPPEN Thibault
LAGEIRSE Scottie
PEERSMAN Michiel
VAN HAVER Michiel
VERHAS Robin
VERSWIJVER Jef
WILDEMAUWE Bram

KINE

MAES Sarah

TRAININGEN

maandag 20u45 - 22u30 - Witte Molen Hal 2
donderdag 20u30 - 22u00 - Witte Molen Hal 2

THUISWEDSTRIJDEN

zaterdag 20u30

SENIORS HEREN B

COACH

VAN HAVER Jordy

SPELERS

ANDRIES Jonas
BEECKMAN Mathias
CROMHEEKE Viktor
D"HALLUIN Lauren
DE POORTERE Jovy
DHONDT Thomas
DROOGENDIJK Peter
PEERSMAN Michiel
STAESSENS Johan
VAN MIEGHEM Jonah
VERSCHOOREN Dieter
WILDEMAUWE Bram

TRAININGEN

dinsdag 19u00 - 20u30 - Witte Molen Hal 2
donderdag 20u30 - 22u00 - Witte Molen T2+3

THUISWEDSTRIJDEN

zaterdag 18u00

SENIORS DAMES A

COACH

DE MAEYER Bart

SPELERS

BAETENS Margot
CREYTENS Sarah
DAELEMANS Freya
DE BEELDE Sara
DE CLERCK Céline
DE PAUW Erin
DE POORTERE Shauni
DE VLIEGHER Dorien
DEBBAUT Laura
DRIEGHE Elena
HEINDERSON Stephanie
HUYLEBROECK Evelien
VAN DE PERRE Inez
VERHULST Annelore
WANTE Emilie

TRAININGEN

maandag 19u15 - 20u45 - Witte Molen Hal 2
woensdag 20u30 - 22u00 - Witte Molen Hal 2

THUISWEDSTRIJDEN

zaterdag 16u00

SENIORS DAMES B

COACH

DE MAEYER Bart

SPELERS

BAETENS Margot
BLOMMAERT Mia
DAELEMANS Freya
DE KEULENAER Margo
DE PAUW Erin
DEBBAUT Laura
DIERICKX Yasmine
DRIEGHE Elena
HUYLEBROECK Evelien
MASUY Katia
MUYLAERT Kim
SCHELFHOUT Kyoko
THYSEBAERT Kimberley
WANTE Emilie

TRAININGEN

woensdag 19u00 - 20u30 - Witte Molen Hal 2
vrijdag 20u15 - 21u45 - Witte Molen Hal 2

THUISWEDSTRIJDEN

zondag 15u30

U21A - NIVEAU 2

COACH

PLAS SANDY

SPELERS

AATTACH Bilal
DANCU Denis
D’HAEN Joren
DE KERF Killian
HUYLEBROECK Jonas
JKAOUA Samir
KOBEE Sohayl
MBUAKI MATONDO Nathan
OBERTO Yessin
PLAS Jasper
TEJMESCHANOV Hamzat
VAN DE GENACHTE Lars
VAN HAEKEN Bernard
VRAMBOUT Cédric

TRAININGEN

maandag 19u00 - 20u30 - SJKS T2
woensdag 19u30 - 21u00 - Witte Molen T1+4
donderdag 19u00 - 20u30 - Witte Molen T2+3

THUISWEDSTRIJDEN

zaterdag 12u00

U18A - NIVEAU 2

COACH

ROUSSEAU Kurt

SPELERS

DE HOOGHE Brent
GOSSELINCKX Loïc
HEYNDRICKX Jarno
LEMAN Kyllian
VAN DEN ABEELE Robbe
VAN HAEKEN Arthur
VAN POPPEL Giel
VERHEYEN Jonathan
VRAMBOUT Maxim

TRAININGEN

dinsdag 18u00 - 19u30 - SJKS T1
donderdag 19u45 - 21u15 - Witte Molen T1+4
vrijdag 18u45 - 20u15 - Witte Molen T2+3

THUISWEDSTRIJDEN

zaterdag 12u00

U18B - NIVEAU 4

COACH

PLAS Sandy

SPELERS


DE CASTRO Ren
DE HOOGHE Brent
DIERICK Mathias
DIERICKX Zayn
HEYNDRICKX Jarno
HEYNINCK Dalvin
IBAÑEZ FERNANDES Santox
KUMBA Jerron
NAYEBKHEL Sabawon

TRAININGEN

woensdag 18u00 - 19u30 - Witte Molen T1+4
vrijdag 19u00 - 20u30 - SJKS T1

THUISWEDSTRIJDEN

zaterdag 14u00

U16A - NIVEAU 2

COACH

DE GRAEF Geert

ASSISTENT-COACH

HOGERVORST Sander

SPELERS

NIYA Ayoub
OLIVIÉ Warre
PALET Yente
VAN BOGAERT Nathan
VAN HECKE Rune
VAN LOMMEL Alexander
VAN WIELE Rüén
VERVYNCKT Leander
VRAMBOUT Mattice
WILLEMS Kayton

TRAININGEN

maandag 19u00 - 20u30 - SJKS T1
dinsdag 17u30 - 19u00 - Witte Molen T2+3
donderdag 18u15 - 19u45 - Witte Molen T1+4

THUISWEDSTRIJDEN

zaterdag 10u00

U16B - NIVEAU 4

COACH

PLAS Sandy

SPELERS

ALCI Altan
BOUAZZATI Oussama
DE HOOGHE Berre
ELEGHEER Wouter
HAGENS Rune
MEYNENDONCKX Kester
PÉREZ Milan
ROSSEAU Sedes
VAN HECKE Renzo
VERGAUWEN Sam
YMERI Kristi

TRAININGEN

woensdag 18u00 - 19u30 - Witte Molen T1+4
vrijdag 19u00 - 20u30 - SJKS T1

THUISWEDSTRIJDEN

zaterdag 16u00

M16A - NIVEAU 2

COACH

MEIRE Jules

SPELERS


BAETENS Amélie
DE PAUW Erin
LANOTTE Aaike
ONSELAERE Jutta
THIRON Amelie
TOPS Sidney
VAN NAMEN Kato
VANPACHTENBEKE Helena
VRAMBOUT Laurence
VYT Laura
WANTE Morgane

TRAININGEN

maandag 17u45 - 19u15 - Witte Molen Hal 2
donderdag 18u00 - 19u30 - Witte Molen Hal 2

THUISWEDSTRIJDEN

zondag 13u30

G14A - NIVEAU 2

COACH

DE BRUCKER Frank

ASSISTENT-COACH

HOGERVORST Sander

SPELERS

BAUWENS Lowie
COLLIER Manu
DALUS Joshua
DE LAET Seppe
DE WREE Olivier
DENOTTE Nik
GOOSSENS Senne
PLESSERS Ruben
VAN BEVEREN Matiz
VAN LIJSEBETTEN Lander
VAN ROYEN Rune
VERBRUGGEN Kian
VERMACHELEN Purdey
VYT Arne

TRAININGEN

maandag 17u30 - 19u00 - SJKS T1
woensdag 16u30 - 18u00 - Witte Molen T1+4
vrijdag 17u30 - 19u00 - Witte Molen Hal 2

THUISWEDSTRIJDEN

zaterdag 10u00

G14B - NIVEAU 3

COACH

VERCAUTEREN Kris

SPELERS

BERRAZI Mohamed Rayan
CORNU Briek
COUCKE Michiel
DE PAEPE Noah
NEELS Yari
OUHAMMOU TAOUNI Ismael
PALET Milan
SARI Harun
THIELEN Matteo
VERHULST Nand

TRAININGEN

dinsdag 17u45 - 19u15 - Witte Molen T1+4
vrijdag 19u00 - 20u30 - SJKS T2

THUISWEDSTRIJDEN

zaterdag 11u30

G14C - NIVEAU 4

COACH

HILGERT Patrick

SPELERS


CHOULI Ayoub
D’HOOGHE Silke
VAN DAMME Dries
BOUDALI Hind
ELBOTE Ilyas
ROSSEAU Julie
GOUDAR Lander
VAN HECKE Milan
YILMAZ Mustafa
AGBIAMO Naara

TRAININGEN

maandag 17u30 - 19u00 - Witte Molen T1+4
woensdag 13u30 - 15u00 - Witte Molen T1+4

THUISWEDSTRIJDEN

zaterdag 09u30

G12A

COACH

PLAQUET Eveline

SPELERS

BAUWMANS Vince
BEKCI Semih
CIFTCI Mikail
COLMAN Rune
DE GROOT Lowie
DE PAUW Finn
DE WILDE Simon
IBRAHIM Hamza
PHILIPS Birgen
SARI Ferhat
SEVENICH Daan
STAESSENS Wannes
VAN BOSSCHE Kamiel

TRAININGEN

dinsdag 18u00 - 19u30 - SJKS T2
woensdag 13u30 - 15u00 - Witte Molen T2+3

THUISWEDSTRIJDEN

zaterdag 13u30

G12B

COACH

BOGAERT Dirk

SPELERS

AMGHAR Safouan
KÜÇÜKTAS Arda
NEVE Nikolas
AL ABDALLAH Mohamed Ali
KRAAKMAN Richard
VERCAUTEREN Thibo
EECKHOUDT Mathias
KAPTAN Enis
DE BEER Max
MACHTIH Anas
EL KHATTABI Moad
PUIG LOZADA Christian
METELSKI Michal
DE WASCH Dorian

TRAININGEN

dinsdag 17u30 - 19u00 - Witte Molen Hal 2
donderdag 16u45 - 18u15 - Witte Molen T1+4

THUISWEDSTRIJDEN

zaterdag 15u30

G10A

COACH

STAS Miguel

SPELERS

DE CLERCK Roan
DE COCK Lucas
KAYKI Atakan
LIETAR Leander
SARI Serhat
SOUSSI Jawad
STAESSENS Floris
VAN CLEEMPUT Louis
VERMACHELEN Rooney
VERSCHOOREN Wout

TRAININGEN

woensdag 16u30 - 18u30 - Witte Molen T2+3
vrijdag 16u30 - 17u30 - Witte Molen Hal 2

THUISWEDSTRIJDEN

zondag 09u30

G10B

COACH

THYSEBAERT Kimberly

SPELERS

DE VLIEGHER Guust
DHAENE Aron
EL KHATTABI Adam
KOBEE Reda
MAHRAM Yasha
NAUDTS Daan
OSHO William
SEGHERS Tuur
SIERENS Artuur
VERVISCH Louis

TRAININGEN

maandag 17u30 - 19u00 - Witte Molen T2+3
vrijdag 17u30 - 19u00 - SJKS T1

THUISWEDSTRIJDEN

zondag 11u30

G10C

COACH

HOGERVORST Sander

SPELERS


CHOULI Sara
DIERICK Emma
DUBELLOY Loeke
ELIANO Manon
KOUBAA Aaliyah
KÜÇÜKTAS Helin
SCHEPENS Stien
VERHOEVEN Jante
VERSTRAETEN Jacqueline
VERVYNCKT Selena
WATERSCHOOT Charlotte

COUCKE Lies
DE SMET Alina
GELDOF Lotte
OZ Hayrunnisa
PANDAL Azra
SAHIN Melek
VAN EYNDE Lente

TRAININGEN

woensdag 13u30 - 15u00 - Witte Molen Hal 2
vrijdag 17u30 - 19u00 - SJKS T2

THUISWEDSTRIJDEN

zaterdag 12u00

G08A

COACH

PLAS Jasper

SPELERS

BUYTAERT Emile
DE GRAEF Jari
DE KEYSER Alex
GOOSSENS Wout
IBRAHIM Omar Zaki
KABEYA BINTU Marc
MEUL Ties
RUYMBEECK Lou
SCHEPENS Maaike
SMET Kasper
THUY Tristan
VAN DUYSE Joren
VERSCHOOREN Imke
VERVISCH Charles

TRAININGEN

maandag 17u30 - 19u00 - SJKS T2
donderdag 17u30 - 19u00 - Witte Molen T2+3

THUISWEDSTRIJDEN

zaterdag 14u00
© 2018 Koninklijke Sint-Niklase Condors. Alle rechten voorbehouden.