Ploegindeling 22-23

Beste clubleden.  Ons sportief comité heeft de ploegen voor volgend seizoen samengesteld.  Hieronder vinden jullie de ploegindeling voor seizoen 2022-2023.

Heb je vragen/opmerkingen mbt deze indeling dan kan je terecht bij iemand van het sportief comité of iemand van het bestuur.

SENIORS HEREN A

COACH

VAN HAVER Jordy

ASSISTENT-COACH

DE GRAEF Geert

SPELERS

BAERT Bruno
CERIEZ Aäron
DE BOCK Sam
DE MAESSCHALCK Beau
DHONDT Thomas
KOPPEN Thibault
PAUWELS Jasper
SMET Emmanuel
WADE Dion
+ talentvolle jeugdspelers

KINE

MAES Sarah

THUISWEDSTRIJDEN (onder voorbehoud)

zaterdag 20u30

SENIORS HEREN B

COACH

DERMAUT Steve

SPELERS

ANDRIES Jonas
BEECKMAN Mathias
DE POORTERE Jovy
DHONDT Thomas
METS Nicolas
PEERSMAN Michiel
VAN HAVER Jordy
VERSCHOOREN Dieter
+ talentvolle jeugdspelers

THUISWEDSTRIJDEN (onder voorbehoud)

zaterdag 18u00

SENIORS HEREN C

COACH

TYTGAT Philip

SPELERS

DE HOOGHE Brent
GOSSELINCKX Loïc
HEYNDRICKX Jarno
REYNS Axel
VAN DE GENACHTE Lars
VERHEYEN Jonathan
VRAMBOUT Cédric
VRAMBOUT Maxim
VRAMBOUT Mattice
+ talentvolle jeugdspelers

SENIORS DAMES A

COACH

DE DECKER Geert

SPELERS

DAELEMANS Freya
BAETENS Margot
DE BEELDE Sara
DE NAEYER Hannelore
DE POORTERE Shauni
DEBBAUT Laura
DESREVEAUX Ellen
DRIEGHE Elena
ESPRIT Steffie
HUYLEBROECK Evelien
JESPERS Aurélie
STRUBBE Anne-Sophie

THUISWEDSTRIJDEN (onder voorbehoud)

zaterdag 16u00

SENIORS DAMES B

COACH

SCHELFHOUT Kurt

SPELERS

AGBIAMO Naära
BAETENS Amélie
BOUDALI Hind
DE DECKER Eva
DE PAUW Erin
DIELEMAN Lien
LANOTTE Aaike
ONSELAERE Jutta
SCHELFHOUT Kyoko
SMET Yana
THYSEBAERT Kimberley
VERVYNCKT Daphne
VYT Laura

J21

COACH

DERMAUT Steve

SPELERS


ALENS Marten
BUGDAY Kerim
CROMHEEKE VIktor
DE MEULENAERE Vic
HUYBRECHT RUNE
OLIVIÉ Warre
VAN BOGAERT Nathan
VAN DEN ABEELE Robbe
VAN DER STRAETEN Jérôme
VAN HECKE Rune
WATERSCHOOT Rune

J18A

COACH

DE GRAEF Geert

SPELERS

BAUWENS Lowie
D'AUBIOUL Mauro
DE WREE Oliver
NEELS Yari
NGANDU Jeanpy-Noël
NIYA Ayoub
PALET Yente
VAN ROYEN Rune
VERBRUGGEN Kian
VYT Arne

J18B

COACH

DE GRAEF Geert

SPELERS

CARRINO Fernando
DE HOOGHE Berre
EL MARNISSI Sami
GANSONY Reduan
GOMES DE PINA Bruno
MEYNENDONCK Kester
OUHAMMOU TAOUNI Ismael
ROELS Yoran (ook J18A)
SONNEVILLE Victor
VAN BEVEREN Matiz (ook J18A)
VAN LYSEBETTEN Lander
YMERI Kristi

J16A

COACH

L'ERARIO Nico

SPELERS

BAUWMANS Vince
DALUS Joshua
DE LAET Seppe
DE PAEPE Noah
DE WILDE Simon  (ook J16B)
EL KHATTABI RAMZI  (ook J16B)
NEVE Nikolas  (ook J16B)
PALET Milan
PHILIPS Birgen
PLESSERS Ruben
PUERTAS GONZALES Nio
SARI Ferhat
SEVENICH Daan  (ook J16B)
VAN DE WAL Nathan  (ook J16B)
VERSCHOOREN Kobe

J16B

COACH

YZEWIJN Steve

SPELERS

AL ABDALLAH Mohamed Ali
AMGHAR Safouan
BENLAMCHICH Reda
COUCKE Michiel
DE WILDE Simon  (ook J16A)
EL KHATTABI Ramzi  (ook J16A)
EL MADANI Wassim
EL YAKOUBI Imran
MASUMU Joël
NEVE Nikolas  (ook J16A)
SEVENICH Daan (ook J16A)
THIELEN Matteo
VAN DE WAL Nathan  (ook J16A)
VAN GASSE Michiel
VAN HAUTE Melchior
VELASQUEZ Milo

G14A

COACH

STUCKENS Eric

SPELERS

CIFTCI Mikail
DE CLERCK Roan
DE PAUW Finn
DE WREE Casper
IBRAHIM Hamza
LIETAR Leander
MACHTIH Anas
ROOMS Jamey
STAESSENS Wannes
STAESSENS Floris
VAN BOSSCHE Kamiel
VERSCHOOREN Wout

G14B

COACH

DE BRUYN Bjorn
VERCAUTEREN Kris

SPELERS

ANSULA Leslie
BALEINE Rafael
BEN OMAR Chadi
BONDOY Jeremy
BOUJDAINI Mohamed
DE BEER Max
DE BOCK Arne
DE BRUYCKER Lowie
EL KHATTABI Moad
KAPTAN Enis
MEYER Luca
SARI Serhat
SERMIJN Elyano
VERCAUTEREN Thibo
ZAOUAGH Rayan

G14C

COACH

THYSEBAERT Kimberley

SPELERS

ALUWÉ Stien
BENOMAR Jihane
BENOMAR Joumana
BOEL Pauline
COUCKE Lies
DUBELLOY Loeke
PANIS Saartje
ROELAND Jana
SCHEPENS Stien
VAN EYNDE Lente
VERSTRAETEN Jacqueline

G12A

COACH

PLAQUET Eveline

SPELERS

DE KEYSER Alex
DHAENE Aron
DIERICK Emma
JELASSI Ines
KABEYA BINTU Marc
KOBEE Reda
SEGHERS Tuur
SIERENS Artuur
VERSCHOOREN Imke  (ook G12B)
VERVISCH Louis
YILMAZ Aynur

G12B

COACH

BOGAERT Dirk

SPELERS

BUYTAERT Emile
DE BOCK Robin
DE VRIEZE Magalie
DEN TROOSTER Conrad
FEUSELS Lou
KOUBAA Aaliyah
RUYMBEECK Lou
SINAMATI Sara
STAES Arend
VAN DUYSE Joren
VERSCHOOREN Imke  (ook G12A)
VERVISCH Charles

G12C

COACH

HILGERT Patrick

SPELERS

BANGALA LOBEYA Noadia Ethan
BANGALA LOBEYA Shalom
CLAES Thorben
DEYAERT Fabian
EL KHATTABI Adam
NAUDTS Daan
ZAANOUN Rania
ZAYER Abdullah

G10A

COACH

STUCKENS Eric

SPELERS

BOGAERT Chris
BOGAERT Enes
COUCKE Pieter
DE PRIJCKER Abel
KOBEE Sami
KOUBAA Soraya
PAUWELS Sam
RUYMBEECK Lars
SCHEPENS Maaike
TORSY Fien
TORSY Jens

G10B

COACH

VYT Laura

SPELERS

BOONS Louis
DE BOCK Toon
DE RUDDER Dries
OSTE Warres
REESHI Ali
ROOSEN Floris
SEGHERS Nand
SINAMATI Endri
VAN HOVE Alexander
VAN OVERLOOP Loes
ZAANOUN Mahamed

G10C

COACH

THYSEBAERT Kimberley

SPELERS

DE TAEY Oskar
DEKLERCK Arne
GELDOF Emile
KÖSE Talha
LAMRABAT Omar
MACHTIH Ilyas
MOINZADEH Cambyse
ROLUS Nand
TURAN Berat
VAN GOETHEM Emily
VERDICKT Len
© 2018 Koninklijke Sint-Niklase Condors. Alle rechten voorbehouden.