Ploegindeling 21-22

Beste clubleden.  Ons sportief comité heeft de ploegen voor volgend seizoen samengesteld.  Hieronder vinden jullie de ploegindeling voor seizoen 2021-2022.

Heb je vragen/opmerkingen mbt deze indeling dan kan je terecht bij iemand van het sportief comité of iemand van het bestuur.

SENIORS HEREN A

COACH

VAN HAVER Jordy

ASSISTENT-COACH

DE GRAEF Geert

SPELERS

CERIEZ Aäron
COLLEWAERT Robin
DE BOCK Sam
DE MAESSCHALCK Beau
DHONDT Thomas
KOPPEN Thibault
PAUWELS Jasper
SMET Emmanuel
WADE Dion
+ talentvolle jeugdspelers

KINE

MAES Sarah

THUISWEDSTRIJDEN (onder voorbehoud)

zaterdag 20u30

SENIORS HEREN B

COACH

DE DECKER Geert

SPELERS

ANDRIES Jonas
BEECKMAN Mathias
DE POORTERE Jovy
DRESSELAERS Ian
METS Nicolas
PEERSMAN Michiel
STAESSENS Johan
VAN HAVER Jordy
VAN MIEGHEM Jonah
VERSCHOOREN Dieter
WILDEMAUWE Bram
+ talentvolle jeugdspelers

THUISWEDSTRIJDEN (onder voorbehoud)

zaterdag 18u00

SENIORS DAMES A

COACH

DE DECKER Geert

SPELERS

BAETENS Margot
DAELEMANS Freya
DE BEELDE Sara
DE NAEYER Hannelore
DE PAUW Erin
DE POORTERE Shauni
DEBBAUT Laura
DESREVEAUX Ellen
DRIEGHE Elena
HEINDERSON Stephanie
HUYLEBROECK Evelien
JESPERS Aurélie
VAN DE PERRE Inez

THUISWEDSTRIJDEN (onder voorbehoud)

zaterdag 16u00

SENIORS DAMES B

COACH

SCHELFHOUT Kurt

SPELERS

AGBIAMO Naära
BAETENS Amélie
BOUDALI Hind
DIERICKX Yasmine
DRIEGHE Elena
LANOTTE Aaike
ONSELAERE Jutta
SCHELFHOUT Kyoko
SMET Yana
THIRON Amelie
THYSEBAERT Kimberley
VAN NAMEN Kato
VERVYNCKT Daphne
VYT Laura
WANTE Emilie
WANTE Morgane

U21

COACH

DERMAUT Steve

SPELERS


DE HOOGHE Brent
GOSSELINCKX Loïc
HEYNDRICKX Jarno
IBANEZ FERNANDES Santox
VAN DE GENACHTE Lars
VAN DEN ABEELE Robbe
VAN HAEKEN Arthur
VAN POPPEL Giel
VRAMBOUT Maxim

U18A

COACH

L'ERARIO Nico

SPELERS

BOUAZZATI Oussama
DE DECKER Dax
DE HOOGHE Berre
OLIVIÉ Warre
PALET Yente
PÉREZ Milan
VAN BOGAERT Nathan
VAN HECKE Rune
VAN LOMMEL Alexander
VERVYNCKT Leander
VRAMBOUT Mattice
WATERSCHOOT Rune

U16A

COACH

DE GRAEF Geert

SPELERS

BAUWENS Lowie
COUCKE Michiel
DALUS Joshua
DE GRAEF Raylen
DE LAET Seppe
DE PAEPE Noah
DE WREE Olivier
NEELS Yari
NIYA Ayoub
PALET Milan
PLESSERS Ruben
VERBRUGGEN Kian
VYT Arne

U16B

COACH

DE GRAEF Geert

SPELERS

BERRAZI Mohamed
CHOULI Ayoub
CORNU Briek
GOUDAR Lander
OUHAMMOU TAOUNI Ismael
ROELS Yoran  (ook U16A)
THIELEN Matteo
VAN BEVEREN Matiz (ook U16A)
VAN GASSE Michiel
VAN HAUTE Melchior
VAN HECKE Milan
VAN LIJSEBETTEN Lander  (ook U16A)
VAN ROYEN Rune  (ook U16A)

G14A

COACH

HOGERVORST Sander

SPELERS

BAUMANS Vince
CIFTCI Mikail
DE PAUW Finn
IBRAHIM Hamza
MACHTIH Anas
NEVE Nikolas
PHILIPS Birgen
SARI Ferhat
SEVENICH Daan
STAESSENS Wannes
VAN BOSSCHE Kamiel
VERSCHOOREN Kobe

G14B

COACH

VERCAUTEREN Kris

SPELERS

AL ABDALLAH Mohamed Ali
AMGHAR Safouan
COUCKE Lies
DE BEER Max
DE SMET Alina
DE WILDE Simon
EL KHATTABI Moad
EL YAKOUBI Imran
KAPTAN Enis
METELSKI Michal
MEYER Luca
PANIS Saartje
VAN DE WAL Nathan
VAN EYNDE Lente
VERCAUTEREN Thibo

G12A

COACH

PLAQUET Eveline

SPELERS

DE CLERCK Roan
DE VLIEGHER Guust
DHAENE Aron
DUBELLOY Loeke
JELASSI Ines
LIETAR Leander
SEGHERS Tuur
SIERENS Artuur
STAESSENS Floris
VERSCHOOREN Wout
VERVISCH Louis

G12B

COACH

BOGAERT Dirk

SPELERS

DE BOCK Arne
DE WREE Casper
DEN TROOSTER Conrad
DIERICK Emma
FEUSELS Lou
KOBEE Reda
KOUBAA Aaliyah
ROOMS Jamey
SARI Serhat
SCHEPENS Stien
VERHOEVEN Jante
VERSTRAETEN Yacqueline
YILMAZ Aynur

G12C

COACH

HILGERT Patrick

SPELERS

EL REKANI Ayin
BENOMAR Jihane
BENOMAR Joumana
EL KHATTABI Adam
KÖSE Merve
KÖSE Emre
MAHRAM Yasha
VAN ISEGHEM Lowie
ZAANOUN Rania
ZAYER Abdullah

G10A

COACH

STAS Miguel

SPELERS

BOGAERT Chris
BUYTAERT Emile
DE BOCK Robin
DE KEYSER Alex
KABEYA BINTU Marc
KOBEE Sami
RUYMBEECK Lou
SCHEPENS Maaike
VAN DUYSE Joren
VERSCHOOREN Imke
VERVISCH Charles

G10B

COACH

THYSEBAERT Kimberly

SPELERS

AMGHAR Ayman
BUSSCHAERT Xander
DE VLIEGHER Mon
KOUBAA Soraya
MACHTIH Ilyas
SEGHERS Nand
TORSY Fien
VAN GOETHEM Emily
VAN HOVE Alexander
ZAANOUN Mohamed

G10C

COACH

DEBBAUT Laura

SPELERS

CLAES Thorben
COUCKE Pieter
DE PRIJCKER Abel
GELDOF Emile
KÖSE Talha
MAES Hannelore
PAUWELS Sam
ROOSEN Floris
STAES Arend
VAN GOETHEM Arthur

G08A

COACH

BAETENS Amélie/VYT Laura

SPELERS

BOGAERT Enes
DE BOCK Toon
DE RUDDER Dries
DE TAEY Oskar
FARIS Amin
LAMRABAT Omar
OSTE Warres
RUYMBEECK Lars
TORSY Jens
VAN CLEEMPUT Jana
VAN OVERLOOP Loes
ZAIDI Ydriss
© 2018 Koninklijke Sint-Niklase Condors. Alle rechten voorbehouden.